Ten rok przyniósł naszej firmie sporo zmian na logistycznej mapie Niemiec. Zakończyliśmy współpracę z magazynem w Dortmund oraz w Neuss, ale rozpoczęliśmy pracę w kilku innych miastach. I tak liczba obsługiwanych przez nas magazynów w Niemczech wzrosła do 75.

  W styczniu rozpoczęliśmy pracę w magazynie w Datteln, w lutym w Krefeld, a  w marcu w Bottrop oraz Stuttgart. Również w marcu po raz pierwszy rozpoczęliśmy współpracę w zakresie logistyki materiałów budowlanych. Od kwietnia  wspieramy nowy magazyn w Eggolsheim oraz po raz kolejny, jak co roku w okresie wakacyjnym,  magazyn w Bönen.  Od 1-go maja po trzech latach przerwy, ponownie podjęliśmy współpracę w Kitzingen, a dziesięć dni później  z nowym klientem w Bad Wünnenberg. W czerwcu do naszej ”kolekcji” magazynów dołączył trzeci magazyn w Berlinie oraz drugi w Erfurcie.

  Wymieniając  najważniejsze osiągnięcia naszej firmy w pierwszej połowie roku, nie możemy zapominać o podpisanej umowie z Deutsche Post AG. Dzisiaj wspieramy już dwa magazyny DHL w Neumünster oraz w  Eutingen im Gäu.

  Jak zwykle, nie spoczywamy na laurach i będziemy dalej sukcesywnie zdobywać dla naszych potencjalnych pracowników nowe projekty.


Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 32 441 91 50