Pracownik magazynowy- Komisjoner- okolice Heilbronn

Miejsce pracy

Kontakt [email protected]
(+48)504800200

Opis

Miejsce pracy:

  • Niemcy/ Möckmühl okol. Heilbronn

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie towaru do wysyłki(kompletacja zamówień)na palety,
  • zbieranie zamówień przy pomocy monitora/skanera lub systemu PBV,
  • obsługa wózka widłowego,
  • praca w systemie zmianowym,
  • praca na hali ciepłej;

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki jezdniowe(warunek konieczny),
  • chęci do pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku(mile widziane);

Oferujemy:

  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowej,
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 10 euro brutto+ premie,
  • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
  • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: ---

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200