Mechatronik

Miejsce pracy

Niemcy
Kontakt rekrutacja@personnel-international.pl
(32)441-91-50

Opis

Miejsca pracy:

  • Całe Niemcy

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie ruchu zautomatyzowanego systemu przenośników,
  • diagnozowanie oraz usuwanie usterek maszyn i instalacji produkcyjnych,
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii elektrycznych maszyn i instalacji produkcyjnych,
  • przezbrajanie urządzeń i linii produkcyjnych,
  • wykonywanie przeglądów okresowych;

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne o kierunku: mechatronika lub pokrewne,
  • wiedza z zakresu eksploatacji urządzeń i linii technologicznych,
  • świadectwo kwalifikacji do obsługi urządzeń energetycznych E1 do 1kV,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
  • doświadczenie  w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie- od 11 euro brutto/h,
  • zakwaterowanie na terenie Niemiec,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • możliwe wieloletnie zatrudnienie,
  • ilość wakatów ograniczona.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200