Pracownik magazynowy do zbierania zamówień- Komisjoner- okolice Würzburga

Miejsce pracy

Bawaria, Niemcy
Kontakt a.wilewska@personnel-international.pl
(+48)508-623-130

Opis

Miejsca pracy:

  • Niemcy/Kitzingen okol. Würzburga

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw. kompletacja zamówień/ picking),
  • obsługa wózka widłowego,
  • praca w systemach zmianowych;

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność i zaangażowanie;

Oferujemy:

  • legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,
  • wynagrodzenie godzinowe 9, 23- 11 euro brutto w zależności od zaangażowania,
  • dodatki z tytułu pracy:
    • w nadgodzinach i w nocy + 25%,
    • w niedziele +50%
    • w święta + 100%,
  • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
  • możliwość stabilnej i wieloletniej współpracy,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora,
  • w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
  • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,
  • pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych,
  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy,
  • możliwość zdobycia na miejscu niemieckich respektowanych w całej UE uprawnień obsługi wózków widłowych,
  • JEŚLI POSIADASZ MINIMUM 3-MIESIĘCZNE DOŚWIADCZENIE W KOMPLETACJI I PODEJMIESZ PRACĘ DO 30.11.2017, OTRZYMASZ PREMIĘ 300 EURO!

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200