Pracownik magazynowy do sortowania palet- okolice Stuttgartu

Miejsce pracy

Badenia-Wirtembergia, Niemcy
Kontakt m.kuczak@personnel-international.pl,
(+48)505-275-597

Opis

Miejsca pracy: Wiesloch

Zakres obowiązków:

  • segregacja palet pod względem jakościowym na 3 kategorie,
  • układanie słupków z palet,
  • obsługa wózka widłowego do sztaplowania palet,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym(jeśli nie masz, oferujemy kurs),
  • dynamika pracy oraz tężyzna fizyczna,
  • Prawo jazdy kat.B + własny samochód na czas wyjazdu;

Oferujemy:

  • Legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • zarobki 1000-1600 euro netto miesięcznie,
  • dodatki za nadgodziny + 25%, święta +100%,
  • stały dodatek amortyzacyjny z tytułu użytkowania własnego samochodu,
  • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora,
  • możliwość wieloletniej współpracy.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 7901

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200