Specjalista ds. rekrutacji i zatrudnienia- Gliwice

Miejsce pracy

śląskie, Polska
Kontakt r.adamska@personnel-international.pl

Opis

Miejsce pracy:  Gliwice

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych w środowisku firm produkcyjnych i logistycznych,
  • organizacja i prowadzenie spotkań informacyjnych dla kandydatów,
  • zamieszczanie ogłoszeń o pracę na portalach internetowych i innych mediach,
  • aktywna współpraca z instytucjami rynku pracy,
  • wprowadzenie kreatywnych rozwiązań w zakresie pozyskiwania pracowników tymczasowych,
  • współpraca z kierownikami i koordynatorami projektów,
  • zatrudnianie pracowników:
    • kierowanie na badania lekarskie oraz szkolenie BHP,
    • kompletowanie dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy na danym stanowisku,
    • tworzenie teczek osobowych;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość metod rekrutacyjnych typu: Social Recruiting, E-Recruiting, Active Sourcing
  • zainteresowanie tematyką rekrutacji i kadr,
  • wysoka kultura osobista, otwartość na ludzi,
  • samodzielność oraz innowacyjność w działaniu,
  • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • umowa o pracę + system motywacyjny,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • dużą swobodę przy realizacji zadań.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200