Pracownik biurowy ze znajomością języka ukraińskiego lub rosyjskiego- Gliwice

Miejsce pracy

śląskie, Polska
Kontakt r.adamska@personnel-international.pl

Opis

Miejsce pracy:  Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę z zachowaniem wymaganego terminu i odpowiedniej jakości,
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji mailowej z pośrednikami, biurami i klientami z Ukrainy oraz innych państw wschodnich,
  • Raportowanie i współpraca z kierownikami projektów w firmie,
  • Prowadzenie, porządkowanie dokumentacji pracowniczej,
  • Aktywna współpraca z instytucjami rynku pracy, w tym sporządzanie raportów do Urzędu Pracy o zatrudnianych przez firmę cudzoziemcach,
  • Wprowadzenie kreatywnych rozwiązań w zakresie pozyskiwania pracowników tymczasowych, z rynku wschodniego

Wymagania:

  • płynna znajomość języka polskiego i ukraińskiego/ rosyjskiego w mowie i piśmie,
  • Obsługa programów komputerowych koniecznych do wykonywania obowiązków tj;

edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, Internet,

  • Obsługa urządzeń biurowych: komputer, drukarka, kserokopiarka,
  • wykształcenie min. średnie,
  • zainteresowanie tematyką rekrutacji i kadr,
  • wysoka kultura osobista, otwartość na ludzi,
  • samodzielność oraz innowacyjność w działaniu;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • umowa o pracę
  • praca w systemie 1-zmianowym: 08:00-16:00 lub 09:00-17:00
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • dużą swobodę przy realizacji zadań.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200